April 2018

De laatste update van de kalender vind je altijd terug op de mobiele App "Best of Belgian Football" van de Belgische Voetbalbond of op de website van de KBVB (Stamnummer 1774)

Locatie Heike   Zaterdag  7 april        
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden    
                 
  Terrein 1 11u00 U6 Witgoor   14u30 Vrij Arendonk U15B
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     11u15  SAV St Dimpna U12
  Terrein 3 11u00 U13 A Vrij Arendonk   9u30 Zammel U11 A
    12u30 U10A SAV St Dimpna   10u00 Zwal.Olmen U11B
    14u00 U10 B Oud Turnhout   9u30 De Kempen C U9A
  Terrein 4 11u00 U7 A Zwal.Olmen   9u30 Punt-Larum B  U9B
    12u30       11u00 Zwaneven U8 A
  Terrein 5 11u00       10u00 Wezel Sport A U8B
    12u45       9u30 Dessel Sp. C U7 B
                 
Locatie      Zondag 8 april         
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden    
                 
            9u30 SAV St Dimpna U17
            10u00 Zwal.Olmen U15 A
            10u00 Zwal.Olmen U13 B
                 
Locatie  Bleukens   Zaterdag 14 april        
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden    
                 
  Terrein 1 13u00 U15 B Wezel Sport   9u30 Dessel Sp. C U13 A
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     9u30 VC Moldavo B U10 A
    12u45 U7 B Retie SK C   11u00 VC Moldavo A U10 B
  Terrein 3 11u00 U12 Berg en Dal   11u00 Ezaart Sp A U7 A
    12u30 U11A Westerlo D   11u00 Wezel Sport  U6
    14u00 U11B Berg en Dal A        
  Terrein 4 11u00 U9A Witgoor Sp A        
    12u30 U9B Berg en Dal A        
  Terrein 5 11u00 U8B Rauw Sp        
    12u45 U8A Wezel Sport B        
                 
Locatie Bleukens   Zondag 15 april        
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden    
                 
  Terrein A 9u30 U13 B KFC Mol        
  Terrein B 9u30 U15 A Berg en Dal        
  Terrein C 10u00 U17 Oud Turnhout        
                 
                 
Locatie Bleukens   Zaterdag 21 april        
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden    
                 
  Terrein 1 10u00 U6 VC Moldavo   11u00 KFC Mol A U15 B
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     9u30 Turnhout D U12
  Terrein 3 11u00 U13 A Rauw Sp   11u15 Netezonen A U11A
    12u30 U10 A Zwal.Olmen A   9u30 KFC Mol   U11 B
    14u00 U10 B Zammel   9u30 Zwaneven A U9 A
  Terrein 4 11u00 U7A KFC Mol B   15u00 Ezaart Sp U9 B
    12u30 U7B Zwal Olmen C   13u00 Ezaart Sp U8A
  Terrein 5 11u00       9u30  Netezonen B U8B
    12u45            
                 
Locatie     Zondag 22 april        
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden    
                 
            11u00 KFC Mol U17
            10u00 Punt-Larum U15 A
            9u30 SAV St Dimpna C U13 B
                 
                 
Locatie Heike   Zaterdag 28 april        
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden    
                 
  Terrein 1 13u00 U15 B Dessel Sp. C   9u30 Oosthoven A U13 A
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     11u00 Beekhoek A U10A
  Terrein 3 11u00 U12  Zammel A   9u30 Oosthoven A U10 B
    12u30 U11 A SK Herentals C   15u00 VC Moldavo B U7A
    14u00 U11 B Ezaart Sp C     Witgoor Sp. B U7B
  Terrein 4 11u00 U9 A Beekhoek B   13u00 Zwal.Olmen  U6
    12u30 U9 B Zammel B        
  Terrein 5 11u00 U8 B Oosthoven A        
    12u45 U8A Zwal.Olmen B        
                 
                 
Locatie Bleukens    Zondag 28 april         
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden    
                 
  Terrein A 9u30 U13 B ASV Geel B        
  Terrein B 9u30 U15 A Ezaart Sp        
  Terrein C 10u00 U17 Rauw Sp        

 

Maart 2018

De laatste update van de kalender vind je altijd terug op de mobiele App "Best of Belgian Football" van de Belgische Voetbalbond of op de website van de KBVB (Stamnummer 1774)

Locatie Bleukens   Zaterdag 3 maart            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein 1 10u00 U6 Zwal. Olmen B   12u45 Dessel Sp C U15B    
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     9u30 Zammel A U12    
  Terrein 3 11u00 U13A Oosthoven A   11u00 SK Herentals C U11A    
    12u30 U10A Beekoek A   13u00 Ezaart Sp A 13u00    
    14u00 U10B Oosthoven A   14u00 Beekhoek B U9A    
  Terrein 4 11u00 U7A VC Moldavo B   9u30 Zammel B U9B    
    12u30 U7B Witgoor Dessel B   11u30 Zwal.Olmen B U8A    
  Terrein 5 11u00       10u45 Oosthoven A U8B    
    12u45                
                     
Locatie Bleukens                  
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein A         9u30 Rauw Sp U17    
  Terrein B 9u30       10u00 Ezaart Sp U15A    
  Terrein C 10u00         ASV Geel  U13B    
                     
Locatie  Heike   Zaterdag 10 maart            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein 1 10u00 U6 Rauw Sp.   14u00 KSK Branddonk U15B    
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     13u30 VC Moldavo A U12    
  Terrein 3 11u00 U13A Westerlo D   10u00 ASV Geel U11A    
    12u30 U10A Wezel Sport   12u45 Dessel Sp. C U11B    
    14u00 U10B Zwaneven A   11u00 Vrij Arendonk U9A    
  Terrein 4 11u00 U7A Wezel Sport A   14u30 VV Laakdal D U9B    
    12u30 U7B  KFC Mol A   11u30 VV Laakdal A U8A    
  Terrein 5 11u00       13u30 VC Moldavo A U8B    
    12u45                
                     
Locatie Bleukens   Zondag 11 maart            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein A         10u15 Wiekevost U13 B    
  Terrein B         9u30 Rauw Sp U15 A    
  Terrein C 10u00       10u00 VV Laakdal  U17    
                     
                     
Locatie Heike   Zaterdag 17 maart            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein 1 13u00 U15 B Zwaneven A   13u30 Oud Turnhout U13 A    
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     10u45 Oosthoven B U10 A    
  Terrein 3 11u00 U12 Westerlo E   9u30 Oosterzonen U10 B    
    12u30 U11A Olen United   10u00 Rauw Sp U7 A    
    14u00 U11B Zwaneven A   13u30 VC Moldavo A U7 B    
  Terrein 4 11u00 U9 A KFC Mol B   11u00 Ezaart Sp. U6    
    12u30 U9 B Beekhoek A            
  Terrein 5 11u00 U8 B Zwaneven B            
    12u45 U8A Berg en Dal B            
                     
Locatie Bleukens   Zondag 18 maart            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein A 9u30 U13 B Zwaneven            
  Terrein B 9u30 U15 A KFC Mol B            
  Terrein C 10u00 U17 Ezaart Sp.            
                     
                     
Locatie Heike   Zaterdag 24 maart            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden       Vrij
                     
  Terrein 1         9u30 Wezel Sport U13 A   U15 B
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     10u00 Rauw Sp U10 A   U11 A
  Terrein 3 11u00 U12 Oosthoven A   11u00 White Star B U10 B   U8 B
    12u30       13u00 Berg en Dal U7 A    
    14u00 U11 B VC Moldavo    13u00 Wezel Sport U7 B    
  Terrein 4 11u00 U9A Retie SK C   10u30 Beekhoek A U6    
    12u30 U9B VC Moldavo B            
  Terrein 5 11u00                
    12u45 U8A VC Moldavo B            
                     
Locatie Bleukens   Zondag 25 maart            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein A 9u30 U13 B Oosthoven B           U17
  Terrein B 9u30 U15 A Netezonen            
  Terrein C 10u00                

 

Februari 2018

De laatste update van de kalender vind je altijd terug op de mobiele App "Best of Belgian Football" van de Belgische Voetbalbond of op de website van de KBVB (Stamnummer 1774)

 

Locatie  Heike   Zaterdag 3 februari        
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden    
                 
  Terrein 1 13u00 U15B Vrij Arendonk   11u00 U13A Vrij Arendonk A
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     13u00 U10A SAV St Dimpna B
    12u45 U7B Dessel Sport C   9u30 U10B  Oud Turnhout
  Terrein 3 11u00 U12 SAV St Dimpna D   10u00 U7A Zwal. Olmen A
    12u30 U11A Zammel   13u30 U6 Witgoor
    14u00 U11B Zwal. Olmen        
  Terrein 4 11u00 U9A De Kempen C        
    12u30 U9B Punt-Larum B        
  Terrein 5 11u00 U8B Wezel Sport A        
    12u45 U8A Zwaneven A        
                 
Locatie Bleukens   Zondag 4 februari        
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden    
                 
  Terrein A 9u30 U13B Zwal. Olmen        
  Terrein B 9u30 U15A Zwal.Olmen        
  Terrein C 10u00 U17 SAV St Dimpna        
                 
                 
Locatie  Bleukens
             
Thuiswedstrijden   Zaterdag  17 februari   Uitwedstrijden    
                 
  Terrein 1 11u00 U6 Wezel Sport   13u00 Wezel Sport U15B
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     11u00 Berg en Dal U12
  Terrein 3 11u00 U13A Dessel Sp.   9u30 Westerlo D U11A
    12u30 U10A VC Moldavo B   11u00 Berg en Dal U11B
    14u00 U10B VC Moldavo A   11u00 Witgoor A U9A
  Terrein 4 11u00 U7A Ezaart A   11u00 Berg en Dal U9B
    12u30       9u30 Wezel Sport U8A
  Terrein 5 11u00       10u00 Rauw Sp U8B
    12u45       14u00 Retie Sk U7B
                 
Locatie     Zondag 18 februari        
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden    
                 
  Terrein A         9u30 U17 Oud Turnhout
  Terrein B 9u30       9u30 U13B KFC Mol
  Terrein C 10u00       10u00 U15A Berg en Dal
                 
                 
Locatie  Heike   Zaterdag 24 februari        
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden    
                 
  Terrein 1 13u00 U15B KFC Mol   10u00 Rauw  U13A
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     10u00 Zwal.Olmen U10A
  Terrein 3 11u00 U12 Turnhout D   11u00 Zammel U10B
    12u30 U11A Netezonen A   9u30 KFC Mol U7A
    14u00 U11B KFC Mol   10u00 Zwal.Olmen C U7B
  Terrein 4 11u00 U9A Zwaneven A   11u00 VC Moldavo U6
    12u30 U9B  Ezaart Sp. B        
  Terrein 5 11u00 U8B Netezonen B        
    12u45 U8A Ezaart Sp. A        
                 
Locatie Bleukens   Zondag 25 februari        
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden    
                 
  Terrein A 9u30 U13B SAV St Dimpna C        
  Terrein B 9u30 U15A Punt-Larum         
  Terrein C 10u00 U17 KFC Mol A        

Januari 2018

De laatste update van de kalender vind je altijd terug op de mobiele App "Best of Belgian Football" van de Belgische Voetbalbond of op de website van de KBVB (Stamnummer 1774)

 

Locatie

Heike   Zaterdag 13 januari            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein 1 13u00 U15 B KSK Branddonk   9u30 Westerlo D U13A    
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     10u00 Wezel Sport  U10A    
  Terrein 3 11u00 U12 VC Moldavo   11u00 Zwaneven A U10B    
    12u30 U11A ASV Geel C   10u00 Wezel Sport  U7A    
    14u00 U11B Dessel Sp. D   9u30 KFC Mol U7B    
  Terrein 4 11u00 U9A Vrij Arendonk C   10u00 Rauw U6    
    12u30 U9B VV Laakdal C            
  Terrein 5 11u00 U8B VC Moldavo A            
    12u45 U8A VV Laakdal A            
                     
Locatie Bleukens   Zondag 14 januari            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein A 9u30 U13 B Wiekevorst            
  Terrein B 9u30 U15 A Rauw Sp.            
  Terrein C 10u00 U17 VV Laakdal            
                     
Locatie Heike   zaterdag 20 januari            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein 1 11u00 U6 Rauw   13u00 Zwaneven A U15B    
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     9u30 Westerlo E U12    
  Terrein 3 11u00 U13 A Oud Turnhout   12u00 Olen United U11 A    
    12u30 U10 A Oosthoven B   9u30 Zwaneven A U11 B    
    14u00 U10 B Oosterzonen   9u30 KFC Mol B U9A    
  Terrein 4 11u00 U7 A Rauw Sp   12u30 Beekhoek A U9B    
    12u45 U7 B VC Moldavo   11u00 Berg en Dal B U8A    
  Terrein 5 11u00       11u00 Zwaneven B U8B    
    12u45                
                     
Locatie     Zondag 21 januari            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
            11u00 Zwaneven U13 B    
            11u00 KFC Mol B U15 A    
            10u00 Ezaart Sp U17    
                     
                     
Locatie  Heike   Zaterdag 27 januari            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden       Vrij
                     
  Terrein 1 11u00 U6 Beekhoek A   13u30 Oosthoven A U12   U15B
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     9u30 VC Moldavo U11B   U11 A
  Terrein 3 11u00 U13A Wezel Sport   12u00 Retie SK U9A   U8B
    12u30 U10A Rauw Sp   9u30 VC Moldavo B U9B    
    14u00 U10B White Star B   11u00 VC Moldavo B U8A    
  Terrein 4 11u00 U7A Berg en Dal            
    12u45 U7B Wezel Sport            
  Terrein 5 11u00                
    12u45                
                     
Locatie     Zondag 28 januari            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein A         9u30 Oosthoven B U13B    
  Terrein B 9u30       9u30 Netezonen U15A    
  Terrein C 10u00                

September 2017

De laatste update van de kalender vind je altijd terug op de mobiele App "Best of Belgian Football" van de Belgische Voetbalbond of op de website van de KBVB (Stamnummer 1774)

 

Thuiswedstrijden   Uitwedstrijden   Vrij
                   
Locatie HEIKE   Zaterdag 2 september      
                   
Terrein 1 10u00 U6 Zwal. Olmen   9u30 U13 A KVC Westerlo    
  13u00 U15 B Verbr. Arendonk   9u30 U10 B SK Herentals   U10A
Terrein 3 11u00 U12 A Rauw   10u00 U9 B Wezel Sport    
  12u30 U11 A Dessel Sp D   11u30 U8 B Witgoor Dessel    
  14u00 U11 B Olen United            
Terrein 4 11u00 U8 A Berg en Dal            
  12u45 U9 C Berg en Dal            
Terrein 5 11u00 U7 A Zwal. Olmen B            
  12u45 U7 B Berg en Dal            
  10u00 G-voetbal              
                   
Locatie HEIKE   Zondag 3 September      
                   
Terrein A 9u30 U13B KFC Mol            
  11u00 U12B  Zwaneven            
Terrein B 9u30 U15A Punt Larum            
Terrein C 10u00 U17 SAV St Dimpna            
                   
Thuiswedstrijden   Uitwedstrijden   Vrij
                   
Locatie HEIKE   Zaterdag 9 september      
                   
Terrein 3 11u00 U13 A VC Moldavo   15u00 U15 B Flandria   U10B
  12u30 U10 A Zwal. Olmen   11u30 U12A Zwal. Olmen    
  14u00 U11 B FC Netezonen   9u30 U11 A Zwaneven A    
Terrein 4 11u00 U8A Wezel Sport            
  12u45 U8B Wezel Sport   14u00 U7A Retie Sk    
Terrein 5 12u45 U9B Rauw   11u30 U7B Ex. Vorst     
  14u00 U9C Zammel B   11u00 U6 Wezel Sport    
                   
      Zondag 10 September      
                   
          9u30 U17 Rauw    
          9u30 U15 Netezonen    
          10u00  U13 B Netezonen    
                   
Thuiswedstrijden   Uitwedstrijden   Vrij
                   
Locatie BLEUKENS   Zaterdag 16 september      
                   
Terrein A 10u00 U6 Ezaart   11u00 U13 A Vrij Arendonk   U12 A
  11u00 U7 A Wezel Sport   10u00 U10 A Wezel Sport   U10 B
Terrein B 11u00 U9 C Punt-Larum   13u00 U8 A VV Laakdal C   U7 B
  12u30 U11 A U11 B    11u00 U9 B VC Moldavo    
Terrein C 13u00 U15 B Zwaneven A   9u30 U8 B Zwaneven    
  10u00 G-voetbal              
                   
Locatie BLEUKENS   Zondag 17 September      
                   
Terrein A 9u30 U13 B Ezaart            
Terrein B  9u30 U15 A Zwal. Olmen            
Terrein C 10u00 U17 Ezaart            
                   
Thuiswedstrijden   Uitwedstrijden    
                   
Locatie HEIKE   Zaterdag 23 september      
                   
Terrein 3 11u00 U12 A KVC Westerlo   12u45 U15 B Dessel Sp    
  12u30 U10 A VC Moldavo   10u00 U13 A Rauw    
  14u00 U11 B Zammel   10u00 U6 Rauw    
Terrein 4 11u00 U8 A Zwal. Olmen   10u00 U10 B Witgoor Dessel    
  12u45 U8 B Branddonk   9u30 U11 A Dessel    
  14u00 U7 B VV Laakdal   13u00 U17 Exc. Vorst    
Terrein 5 11u00 U9 B KFC Mol   13u30 U7 A VC Moldavo    
  14u00 U9 C Berg en Dal            
Terrein 1 10u00 G-voetbal              
                   
      Zondag 24 september      
                   
          10u00 U15 A Beekhoek    
          10u00 U13 B Zwal. Olmen    
                   
Thuiswedstrijden   Uitwedstrijden   Vrij
                   
Locatie BLEUKENS   Zaterdag 30 september      
                   
Terrein A 10u00 U 6 Dessel Sport   14u00 U12 A Oosterzonen    
  11u00 U7 A Rauw   13u00 U11 B SAV St Dimpna    
  12u45       12u30 U10 A Beekhoek    
Terrein B 11u00 U13 A Ex. Vorst   15u00 U9 B Ezaart    
  12u30 U11 A KFC Mol   13u00 U9 C SAV St Dimpna    
  14u00 U10 B Oosthoven A   10u00 U8 A Rauw    
Terrein C 10u00 G-voetbal     18u00 U8 B VC Moldavo    
          11u15 U7 B SAV St Dimpna    
   U15 B 13u00  Kadijk (vriendschapp - forfait)             
                   
Locatie BLEUKENS   Zondag 1 Oktober      
                   
Terrein A 9u30 U13B Beekhoek            
Terrein B 9u30 U15A Berg en Dal            
Terrein C 10u00  U17  Heultje (vriendschap)             

 

 

Oktober 2017

De laatste update van de kalender vind je altijd terug op de mobiele App "Best of Belgian Football" van de Belgische Voetbalbond of op de website van de KBVB (Stamnummer 1774)

 

Thuiswedstrijden   Uitwedstrijden   Vrij
                   
Locatie BLEUKENS   Zaterdag 30 september      
                   
Terrein A 10u00 U6 Dessel Sport   14u00 U12 A Oosterzonen   U15 B
  11u00 U7A Rauw   13u00 U11 B SAV St Dimpna   U17
Terrein B 11u00 U13 A Ex. Vorst   15u00 U9 B Ezaart    
  12u30 U11 A KFC Mol   13u00 U9 C SAV St Dimpna    
  14u00 U10 B Oosthoven A   10u00 U8 A Rauw    
          18u00 U8 B VC Moldavo    
Terrein C 13u00 U15 B  Kadijk (vriendschapp - forfait)     12u30  U10 A Beekhoek    
          11u15 U7 B SAV St Dimpna    
                   
Locatie BLEUKENS   Zondag 1 Oktober      
                   
Terrein A 9u30 U13B Beekhoek            
Terrein B 9u30 U15A Berg en Dal            
Terrein C  10u00  U17  Heultje (vriendschappelijk)            
Thuiswedstrijden   Uitwedstrijden   Vrij
                   
Locatie HEIKE   Zaterdag 7 oktober      
                   
Terrein 1 13u00 U15 B White Star B   9u30 U13 A Wezel Sport   U11A
Terrein 3 11u00 U12 A Punt- Larum   13u00 U10 B SAV St Dimpna   U12 B
  12u30 U10 A Rauw   13u30 U6 Witgoor Dessel    
  14u00 U11 B Berg en Dal   11u00 U9 C Punt - Larum    
Terrein 4 11u00 U8 A VC Moldavo B   9u30 U7 A Dessel Sport    
  12u45 U8 B Vrij Arendonk            
Terrein 5 11u00 U7 B Zwal. Olmen            
  12u45 U9 B Witgoor Dessel             
Terrein 1 10u00  G-voetbal               
                   
      Zondag 8 oktober      
                   
          10u00 U17 VV Laakdal    
          9u30 U15 A Ex. Vorst    
          9u30 U13 B Oosthoven B    
                   
Thuiswedstrijden   Uitwedstrijden   Vrij
                   
Locatie HEIKE   Zaterdag 14 oktober      
                   
Terrein 1 10u00 U6 VC Moldavo   13u00 U15 B Wezel Sport    
Terrein 2 10u00 G-voetbal     13u30 U12 A Olen United    
Terrein 3 12u30 U11 A De Kempen TL   13u00 U11 B Zwal. Olmen    
  14u00 U10 B VC Moldavo   9u30 U10 A KFC Mol    
Terrein 4 11u00 U7 A KFC Mol   13u00 U8 A Ezaart    
  12u45 U9 B VV Laakdal   9u30 U8 B KFC Mol    
  14u00 U9 C Beekhoek    11u00 U7 B Ezaart     
                   
Locatie BLEUKENS   Zondag 15 oktober      
                   
Terrein A  9u30 U13 B SAV St Dimpna          
Terrein B 10u00 U17 KFC Mol   10u00  U13 A Noordstar     
Terrein C 10u00 U15 A Heikant Berlaar (vriendschappelijk)            
                   
Thuiswedstrijden   Uitwedstrijden   Vrij
                   
Locatie HEIKE   Zaterdag 21 oktober      
                   
Terrein 1 10u00 G-voetbal     15u00 U15 B Verbr. Arendonk   U9 C
Terrein 3 11u00 U13 A KVC Westerlo   10u00 U12 A Rauw    
  14u00 U10 B SK Herentals    12u45 U11 A Dessel Sport    
Terrein 4  12u45 U8 B Witgoor Dessel   12u00 U11 B Olen United    
  14u00 U9 C VV Laakdal C   13u00 U10 A Ezaart    
Terrein 5  12u45  U9 B  Wezel Sport    13u00 U8 A Berg en Dal    
          11u30 U7 A Zwal. Olmen    
          13u00 U7 B Berg en Dal    
          11u30 U6 Zwal. Olmen    
                   
      Zondag 22 oktober      
                   
          9u30 U17 SAV St Dimpna    
          10u00 U15 A Punt - larum    
          9u30 U13 B KFC Mol    
                   

November 2017

De laatste update van de kalender vind je altijd terug op de mobiele App "Best of Belgian Football" van de Belgische Voetbalbond of op de website van de KBVB (Stamnummer 1774)

 

Thuiswedstrijden   Uitwedstrijden   Vrij
                   
Locatie BLEUKENS   Zaterdag 4 November      
                   
Terrein A 10u00 U6 Wezel Sport   9u30 U13 A VC Moldavo   U10 B
  11u00 U7 A Retie SK   11u15 U11 B Netezonen    
  12u45 U7 B Ex. Vorst   13u00 U10 A Zwal. Olmen    
Terrein B 11u00 U12 A Zwal. Olmen   10u00 U9 B Rauw    
  12u30 U11 A Zwaneven   11u30 U9 C Zammel B    
Terrein C  10u00 G-voetbal     10u00 U8 A Wezel Sport    
  13u00 U15 B Flandria   9u30 U8 B Wezel Sport    
                   
Locatie BLEUKENS   Zondag 5 November      
                   
Terrein A 9u30 U13B Netezonen            
Terrein B 9u30 U15A Netezonen            
Terrein C 10u00 U17 Rauw            
                   
Thuiswedstrijden   Uitwedstrijden   Vrij
                   
Locatie BLEUKENS   Zaterdag 11 November      
                   
Terrein 1 10u00 G-voetbal               
Terrein 3 11u00 U13 A Vrij Arendonk   13u00 U15 B Zwaneven A   U12 A
  12u30 U10 A Wezel Sport   11u00 U9 C Punt-Larum   U10 B 
Terrein 4 11u00 U8 A VV laakdal C   10u00 U7 A Wezel Sport A    
  12u45 U8 B Zwaneven A   11u30 U7 B ASV Geel    
Terrein 5 12u45 U9B VC Moldavo   11u00 U6 Ezaart    
                   
      Zondag 12 November      
                   
          10u00 U17 Ezaart    
          10u00 U15 A Zwal. Olmen    
          10u30 U13 B Ezaart    
                   
Thuiswedstrijden   Uitwedstrijden   Vrij 
                   
Locatie HEIKE   Zaterdag 18 November      
                   
Terrein 1 10u00 U6 Rauw   9u30 U12 A KVC Westerlo   U9 B 
  13u00 U15 B  Dessel Sport   9u30 U11 B Zammel    
Terrein 3 11u00 U13 A Rauw   9u30 U10 A VC Moldavo    
  12u30 U11 A Dessel Sport   10u00 U9 C Berg en Dal    
  14u00 U10 B Witgoor   10u00 U8 A Zwal. Olmen    
Terrein 4 11u00 U7 A VC Moldavo   10u00 U8 B Branddonk    
Terrein 1  10u00 G-voetbal      10u15 U7 B Laakdal    
                   
Locatie BLEUKENS   Zondag 19 November      
                   
Terrein A 9u30 U13B Zwal. Olmen            
Terrein B 9u30 U15A Beekhoek            
Terrein C 10u00 U17 Ex. Vorst            
                   
Thuiswedstrijden   Uitwedstrijden   Vrij
                   
Locatie HIEKE   Zaterdag 25 November      
                   
Terrein A 11u00 U7 B SAV St Dimpna            
  12u45 U9 B Ezaart   11u30 U13 A Ex. Vorst   U15 B
  14u00 U9 C SAV St Dimpna   9u30 U11 A KFC Mol    
  11u00 U8 A Rauw   9u30 U10 B Oosthoven A    
  12u45 U8 B VC Moldavo   10u00 U7 A Rauw    
Terrein B 11u00 U12 A Oosterzonen   11u00  U6  Dessel     
  12u30 U10 A Beekhoek B            
  14u00 U11 B SAV St Dimpna            
Terrein C 10u00 G-voetbal               
                   
Locatie BLEUKENS   Zondag 26 November      
                   
          10u00 U15 A Berg en Dal     
          9u30 U13 B Beekhoek    
          9u30 U12 B De Kempen TL    
            U17 Herselt (vriendschappelijk)    

 

Meer artikelen...

  1. December 2017