Januari 2018

De laatste update van de kalender vind je altijd terug op de mobiele App "Best of Belgian Football" van de Belgische Voetbalbond of op de website van de KBVB (Stamnummer 1774)

 

Locatie

Heike   Zaterdag 13 januari            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein 1 13u00 U15 B KSK Branddonk   9u30 Westerlo D U13A    
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     10u00 Wezel Sport  U10A    
  Terrein 3 11u00 U12 VC Moldavo   11u00 Zwaneven A U10B    
    12u30 U11A ASV Geel C   10u00 Wezel Sport  U7A    
    14u00 U11B Dessel Sp. D   9u30 KFC Mol U7B    
  Terrein 4 11u00 U9A Vrij Arendonk C   10u00 Rauw U6    
    12u30 U9B VV Laakdal C            
  Terrein 5 11u00 U8B VC Moldavo A            
    12u45 U8A VV Laakdal A            
                     
Locatie Bleukens   Zondag 14 januari            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein A 9u30 U13 B Wiekevorst            
  Terrein B 9u30 U15 A Rauw Sp.            
  Terrein C 10u00 U17 VV Laakdal            
                     
Locatie Heike   zaterdag 20 januari            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein 1 11u00 U6 Rauw   13u00 Zwaneven A U15B    
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     9u30 Westerlo E U12    
  Terrein 3 11u00 U13 A Oud Turnhout   12u00 Olen United U11 A    
    12u30 U10 A Oosthoven B   9u30 Zwaneven A U11 B    
    14u00 U10 B Oosterzonen   9u30 KFC Mol B U9A    
  Terrein 4 11u00 U7 A Rauw Sp   12u30 Beekhoek A U9B    
    12u45 U7 B VC Moldavo   11u00 Berg en Dal B U8A    
  Terrein 5 11u00       11u00 Zwaneven B U8B    
    12u45                
                     
Locatie     Zondag 21 januari            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
            11u00 Zwaneven U13 B    
            11u00 KFC Mol B U15 A    
            10u00 Ezaart Sp U17    
                     
                     
Locatie  Bleukens   Zaterdag 27 januari            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden       Vrij
                     
  Terrein 1 11u00 U6 Beekhoek A   13u30 Oosthoven A U12   U15B
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     9u30 VC Moldavo U11B   U11 A
  Terrein 3 11u00 U13A Wezel Sport   12u00 Retie SK U9A   U8B
    12u30 U10A Rauw Sp   9u30 VC Moldavo B U9B    
    14u00 U10B White Star B   11u00 VC Moldavo B U8A    
  Terrein 4 11u00 U7A Berg en Dal            
    12u45 U7B Wezel Sport            
  Terrein 5 11u00                
    12u45                
                     
Locatie     Zondag 28 januari            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein A         9u30 Oosthoven B U13B    
  Terrein B 9u30       9u30 Netezonen U15A    
  Terrein C 10u00