Maart 2018

De laatste update van de kalender vind je altijd terug op de mobiele App "Best of Belgian Football" van de Belgische Voetbalbond of op de website van de KBVB (Stamnummer 1774)

Locatie Bleukens   Zaterdag 3 maart            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein 1 10u00 U6 Zwal. Olmen B   12u45 Dessel Sp C U15B    
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     9u30 Zammel A U12    
  Terrein 3 11u00 U13A Oosthoven A   11u00 SK Herentals C U11A    
    12u30 U10A Beekoek A   13u00 Ezaart Sp A 13u00    
    14u00 U10B Oosthoven A   14u00 Beekhoek B U9A    
  Terrein 4 11u00 U7A VC Moldavo B   9u30 Zammel B U9B    
    12u30 U7B Witgoor Dessel B   11u30 Zwal.Olmen B U8A    
  Terrein 5 11u00       10u45 Oosthoven A U8B    
    12u45                
                     
Locatie Bleukens                  
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein A         9u30 Rauw Sp U17    
  Terrein B 9u30       10u00 Ezaart Sp U15A    
  Terrein C 10u00         ASV Geel  U13B    
                     
Locatie  Heike   Zaterdag 10 maart            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein 1 10u00 U6 Rauw Sp.   14u00 KSK Branddonk U15B    
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     13u30 VC Moldavo A U12    
  Terrein 3 11u00 U13A Westerlo D   10u00 ASV Geel U11A    
    12u30 U10A Wezel Sport   12u45 Dessel Sp. C U11B    
    14u00 U10B Zwaneven A   11u00 Vrij Arendonk U9A    
  Terrein 4 11u00 U7A Wezel Sport A   14u30 VV Laakdal D U9B    
    12u30 U7B  KFC Mol A   11u30 VV Laakdal A U8A    
  Terrein 5 11u00       13u30 VC Moldavo A U8B    
    12u45                
                     
Locatie Bleukens   Zondag 11 maart            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein A         10u15 Wiekevost U13 B    
  Terrein B         9u30 Rauw Sp U15 A    
  Terrein C 10u00       10u00 VV Laakdal  U17    
                     
                     
Locatie Heike   Zaterdag 17 maart            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein 1 13u00 U15 B Zwaneven A   13u30 Oud Turnhout U13 A    
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     10u45 Oosthoven B U10 A    
  Terrein 3 11u00 U12 Westerlo E   9u30 Oosterzonen U10 B    
    12u30 U11A Olen United   10u00 Rauw Sp U7 A    
    14u00 U11B Zwaneven A   13u30 VC Moldavo A U7 B    
  Terrein 4 11u00 U9 A KFC Mol B   11u00 Ezaart Sp. U6    
    12u30 U9 B Beekhoek A            
  Terrein 5 11u00 U8 B Zwaneven B            
    12u45 U8A Berg en Dal B            
                     
Locatie Bleukens   Zondag 18 maart            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein A 9u30 U13 B Zwaneven            
  Terrein B 9u30 U15 A KFC Mol B            
  Terrein C 10u00 U17 Ezaart Sp.            
                     
                     
Locatie Heike   Zaterdag 24 maart            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden       Vrij
                     
  Terrein 1         9u30 Wezel Sport U13 A   U15 B
  Terrein 2 10u00 G-Voetbal     10u00 Rauw Sp U10 A   U11 A
  Terrein 3 11u00 U12 Oosthoven A   11u00 White Star B U10 B   U8 B
    12u30       13u00 Berg en Dal U7 A    
    14u00 U11 B VC Moldavo    13u00 Wezel Sport U7 B    
  Terrein 4 11u00 U9A Retie SK C   10u30 Beekhoek A U6    
    12u30 U9B VC Moldavo B            
  Terrein 5 11u00                
    12u45 U8A VC Moldavo B            
                     
Locatie Bleukens   Zondag 25 maart            
Thuiswedstrijden         Uitwedstrijden        
                     
  Terrein A 9u30 U13 B Oosthoven B           U17
  Terrein B 9u30 U15 A Netezonen            
  Terrein C 10u00