Kalender - Kalender

29 Wedstrijden

8 donderdag, 22-10-2020 20:00 u K. Verbroedering Balen Gew. reserven A K. Verbroedering Balen Gew. reserven A - K. Verbroedering Balen Gew. reserven A KFCV Alberta Gew. reserven A - 
8 vrijdag, 23-10-2020 19:30 u KFC Mol Gew. reserven A KFC Mol Gew. reserven A - KFC Mol Gew. reserven A KFC Ezaart Gew. reserven A - 
8 vrijdag, 23-10-2020 19:30 u Olmen Gew. reserven A Olmen Gew. reserven A - Olmen Gew. reserven A KVV Rauw Gew. reserven A - 
8 vrijdag, 23-10-2020 19:30 u Rosselaar Hulsen Gew. reserven A Rosselaar Hulsen Gew. reserven A - Rosselaar Hulsen Gew. reserven A FC Punt-Larum Gew. reserven A - 
8 vrijdag, 23-10-2020 20:00 u K. Verbroedering Balen A-Kern K. Verbroedering Balen A-Kern - K. Verbroedering Balen A-Kern KSAV St.-Dimpna A-kern - 
8 zaterdag, 24-10-2020 11:00 u KFC Zammel Gew. U21 B KFC Zammel Gew. U21 B - KFC Zammel Gew. U21 B Minderhout U21 - 
8 zaterdag, 24-10-2020 12:30 u Olen United Gew. U21 Olen United Gew. U21 - Olen United Gew. U21 KFC Ezaart Gew. U21 - 
8 zaterdag, 24-10-2020 13:00 u KFC Mol Gew. reserven B KFC Mol Gew. reserven B - KFC Mol Gew. reserven B FC Wezel Sport Gew. reserven B - 
8 zaterdag, 24-10-2020 13:00 u FC Zwaneven Gew. U21 FC Zwaneven Gew. U21 - FC Zwaneven Gew. U21 FC White Star Gew. U21 - 
8 zaterdag, 24-10-2020 14:00 u KFC Excelsior Vorst Gew. reserven KFC Excelsior Vorst Gew. reserven - KFC Excelsior Vorst Gew. reserven VV Laakdal Gew. Reserven A - 
8 zaterdag, 24-10-2020 14:00 u VC Herentals Gew. U21 VC Herentals Gew. U21 - VC Herentals Gew. U21 Olmen Gew. U21 - 
8 zaterdag, 24-10-2020 14:30 u KFC Zammel Gew. reserven B KFC Zammel Gew. reserven B - KFC Zammel Gew. reserven B VV Laakdal Gew. Reserven B - 
8 zaterdag, 24-10-2020 15:00 u KFC Tongerlo Gew. reserven A KFC Tongerlo Gew. reserven A - KFC Tongerlo Gew. reserven A FC Netezonen Gew. reserven A - 
8 zaterdag, 24-10-2020 15:00 u KFC Zammel Gew. reserven A KFC Zammel Gew. reserven A - KFC Zammel Gew. reserven A K Blauwvoet Oevel Reserven A - 
8 zaterdag, 24-10-2020 15:00 u K. Verbroedering Balen Gew. reserven B K. Verbroedering Balen Gew. reserven B - K. Verbroedering Balen Gew. reserven B KSAV St.-Dimpna Gew. reserven B - 
8 zaterdag, 24-10-2020 15:00 u KFC Ezaart Gew. reserven B KFC Ezaart Gew. reserven B - KFC Ezaart Gew. reserven B KVV Rauw Gew. reserven B - 
8 zaterdag, 24-10-2020 15:00 u KSK Retie Gew. Reserven C KSK Retie Gew. Reserven C - KSK Retie Gew. Reserven C FC Netezonen Gew. reserven B - 
8 zaterdag, 24-10-2020 15:00 u K. Verbroedering Balen Gew. U21 K. Verbroedering Balen Gew. U21 - K. Verbroedering Balen Gew. U21 KFC Heultje Gew. U21 - 
8 zaterdag, 24-10-2020 15:00 u K. Noordstar VV Gew. U21 K. Noordstar VV Gew. U21 - K. Noordstar VV Gew. U21 FC Punt-Larum Gew. U21 - 
8 zaterdag, 24-10-2020 15:00 u Flandria Ravels Gew. U21 Flandria Ravels Gew. U21 - Flandria Ravels Gew. U21 KFC Excelsior Vorst Gew. U21 - 
8 zaterdag, 24-10-2020 19:30 u FC Arendonk Sport A-kern FC Arendonk Sport A-kern - FC Arendonk Sport A-kern Zwaluwen Olmen A-kern - 
8 zondag, 25-10-2020 15:00 u KSK Merksplas A-Kern KSK Merksplas A-Kern - KSK Merksplas A-Kern Minderhout A-kern - 
8 zondag, 25-10-2020 15:00 u VC Herentals A-Kern VC Herentals A-Kern - VC Herentals A-Kern K. Vrijheid Herselt A-kern - 
8 zondag, 25-10-2020 15:00 u KFC Lentezon Beerse A-Kern KFC Lentezon Beerse A-Kern - KFC Lentezon Beerse A-Kern Loenhout A-kern - 
8 zondag, 25-10-2020 15:00 u KSK Weelde A-kern KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern K. Vlimmeren Sport A-Kern - 
8 zondag, 25-10-2020 15:00 u Zandhoven SK A-kern Zandhoven SK A-kern - Zandhoven SK A-kern FC Zwaneven A-Kern - 
8 zondag, 25-10-2020 15:00 u Broechem A-kern Broechem A-kern - Broechem A-kern K. Wuustwezel F.C. A-kern - 
9 vrijdag, 30-10-2020 19:30 u FC Punt-Larum Gew. reserven A FC Punt-Larum Gew. reserven A - FC Punt-Larum Gew. reserven A K. Verbroedering Balen Gew. reserven A - 
9 vrijdag, 30-10-2020 19:30 u FC Punt-Larum Gew. U21 FC Punt-Larum Gew. U21 - FC Punt-Larum Gew. U21 K. Verbroedering Balen Gew. U21 -