Kalender - Kalender Rochus Deurne

30 Wedstrijden

Ronde 1

zondag, 01-09-2019
15:00 Deurne R. Deurne A-kern - R. Deurne A-kern Bevel 1-3

Ronde 2

zondag, 08-09-2019
15:00 White Star FC White Star A-Kern - FC White Star A-Kern Deurne 1-1

Ronde 3

zondag, 15-09-2019
15:00 Deurne R. Deurne A-kern - R. Deurne A-kern K. Vrijheid Herselt 2-6

Ronde 4

zondag, 22-09-2019
15:00 Merksplas KSK Merksplas A-Kern - KSK Merksplas A-Kern Deurne 1-1

Ronde 5

zondag, 29-09-2019
15:00 Deurne R. Deurne A-kern - R. Deurne A-kern Lentezon 5-2

Ronde 6

zondag, 06-10-2019
15:00 Ranst KFC Ranst A-Kern - KFC Ranst A-Kern Deurne 2-1

Ronde 7

zondag, 13-10-2019
15:00 Deurne R. Deurne A-kern - R. Deurne A-kern Laakdal 3-2

Ronde 8

zondag, 20-10-2019
15:00 Schriek KSV Schriek A-kern - KSV Schriek A-kern Deurne 1-7

Ronde 9

zondag, 27-10-2019
15:00 Deurne R. Deurne A-kern - R. Deurne A-kern Verbr. Balen 6-1

Ronde 10

zondag, 03-11-2019
14:30 Weelde KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern Deurne 1-2

Ronde 11

zondag, 10-11-2019
14:30 Deurne R. Deurne A-kern - R. Deurne A-kern Zandhoven 1-1

Ronde 12

zaterdag, 16-11-2019
19:30 Vorselaar KVV OG Vorselaar A-Kern - KVV OG Vorselaar A-Kern Deurne 2-0

Ronde 13

zondag, 24-11-2019
14:30 Broechem Broechem A-kern - Broechem A-kern Deurne 3-0

Ronde 14

zondag, 01-12-2019
14:30 Deurne R. Deurne A-kern - R. Deurne A-kern Retie 1-2

Ronde 15

zondag, 08-12-2019
14:30 Vlimmeren Sport K. Vlimmeren Sport A-Kern - K. Vlimmeren Sport A-Kern Deurne 3-0

Ronde 16

zondag, 15-12-2019
14:30 Bevel KFC Bevel A-kern - KFC Bevel A-kern Deurne 6-0

Ronde 17

zondag, 05-01-2020
14:30 Deurne R. Deurne A-kern - R. Deurne A-kern White Star 3-1

Ronde 18

zaterdag, 11-01-2020
19:30 K. Vrijheid Herselt K. Vrijheid Herselt A-kern - K. Vrijheid Herselt A-kern Deurne 4-2

Ronde 19

zondag, 19-01-2020
14:30 Deurne R. Deurne A-kern - R. Deurne A-kern Merksplas 1-1

Ronde 20

zondag, 26-01-2020
14:30 Lentezon KFC Lentezon Beerse A-Kern - KFC Lentezon Beerse A-Kern Deurne 3-2

Ronde 21

zondag, 02-02-2020
15:00 Deurne R. Deurne A-kern - R. Deurne A-kern Ranst 1-4

Ronde 22

zondag, 09-02-2020
15:00 Laakdal VV Laakdal A-kern - VV Laakdal A-kern Deurne -

Ronde 23

zondag, 16-02-2020
15:00 Deurne R. Deurne A-kern - R. Deurne A-kern Schriek 3-0

Ronde 24

zaterdag, 22-02-2020
19:30 Verbr. Balen K. Verbroedering Balen A-Kern - K. Verbroedering Balen A-Kern Deurne 3-1

Ronde 25

zondag, 01-03-2020
15:00 Deurne R. Deurne A-kern - R. Deurne A-kern Weelde 4-0

Ronde 26

zaterdag, 07-03-2020
20:00 Zandhoven Zandhoven SK A-kern - Zandhoven SK A-kern Deurne 2-2

Ronde 27

zondag, 15-03-2020
15:00 Deurne R. Deurne A-kern - R. Deurne A-kern Vorselaar -

Ronde 28

zondag, 22-03-2020
15:00 Deurne R. Deurne A-kern - R. Deurne A-kern Broechem -

Ronde 29

zondag, 05-04-2020
15:00 Retie KBSK Retie A-kern - KBSK Retie A-kern Deurne -

Ronde 30

zondag, 19-04-2020
15:00 Deurne R. Deurne A-kern - R. Deurne A-kern Vlimmeren Sport -