Kalender - Kalender

42 Wedstrijden

8 donderdag, 17-10-2019 19:30 u Rosselaar Hulsen Gew. reserven B Rosselaar Hulsen Gew. reserven B - Rosselaar Hulsen Gew. reserven B FC Punt-Larum Gew. reserven B 3-3draw.png 
8 vrijdag, 18-10-2019 19:30 u Rosselaar Hulsen Gew. reserven A Rosselaar Hulsen Gew. reserven A - Rosselaar Hulsen Gew. reserven A KFC Zammel Gew. reserven A 1-3thumbs_down.png 
8 vrijdag, 18-10-2019 20:00 u K. Verbroedering Balen Gew. reserven A K. Verbroedering Balen Gew. reserven A - K. Verbroedering Balen Gew. reserven A FC Punt-Larum Gew. reserven A 0-3thumbs_down.png 
8 zaterdag, 19-10-2019 11:00 u KFCV Alberta Gew. reserven B KFCV Alberta Gew. reserven B - KFCV Alberta Gew. reserven B K. Noordstar VV Gew. reserven B 1-8thumbs_down.png 
8 zaterdag, 19-10-2019 12:00 u KSAV St.-Dimpna Gew. reserven B KSAV St.-Dimpna Gew. reserven B - KSAV St.-Dimpna Gew. reserven B KFC Zammel Gew. reserven C 2-2draw.png 
8 zaterdag, 19-10-2019 13:30 u FC Netezonen Gew. reserven A FC Netezonen Gew. reserven A - FC Netezonen Gew. reserven A FC Wezel Sport Gew. reserven A 4-1thumbs_up.png 
8 zaterdag, 19-10-2019 14:15 u VV Laakdal Gew. Reserven B VV Laakdal Gew. Reserven B - VV Laakdal Gew. Reserven B KFC Ezaart Gew. reserven B 3-1thumbs_up.png 
8 zaterdag, 19-10-2019 14:30 u VV Laakdal Gew. Reserven A VV Laakdal Gew. Reserven A - VV Laakdal Gew. Reserven A KVV Rauw Gew. reserven A 5-2thumbs_up.png 
8 zaterdag, 19-10-2019 15:00 u KFC Ezaart Gew. reserven A KFC Ezaart Gew. reserven A - KFC Ezaart Gew. reserven A KFCV Alberta Gew. reserven A 0-5thumbs_down.png 
8 zaterdag, 19-10-2019 15:00 u K Blauwvoet Oevel Reserven A K Blauwvoet Oevel Reserven A - K Blauwvoet Oevel Reserven A KFC Excelsior Vorst Gew. reserven 0-1thumbs_down.png 
8 zaterdag, 19-10-2019 15:00 u FC Wezel Sport Gew. reserven B FC Wezel Sport Gew. reserven B - FC Wezel Sport Gew. reserven B KFC Tongerlo Gew. reserven B 1-9thumbs_down.png 
8 zaterdag, 19-10-2019 15:00 u K. Blauwvoet Oevel Reserven B K. Blauwvoet Oevel Reserven B - K. Blauwvoet Oevel Reserven B K. Verbroedering Balen Gew. reserven B 3-1thumbs_up.png 
8 zaterdag, 19-10-2019 15:00 u K. Vrijheid Herselt reserven B K. Vrijheid Herselt reserven B - K. Vrijheid Herselt reserven B KFC Zammel Gew. reserven B 1-2thumbs_down.png 
8 zaterdag, 19-10-2019 19:30 u K. Verbroedering Balen A-Kern K. Verbroedering Balen A-Kern - K. Verbroedering Balen A-Kern KVV OG Vorselaar A-Kern 5-1thumbs_up.png 
8 zaterdag, 19-10-2019 19:30 u K. Vrijheid Herselt A-kern K. Vrijheid Herselt A-kern - K. Vrijheid Herselt A-kern Broechem A-kern 4-1thumbs_up.png 
8 zondag, 20-10-2019 15:00 u KSK Merksplas A-Kern KSK Merksplas A-Kern - KSK Merksplas A-Kern FC White Star A-Kern 1-2thumbs_down.png 
8 zondag, 20-10-2019 15:00 u KFC Ranst A-Kern KFC Ranst A-Kern - KFC Ranst A-Kern K. Vlimmeren Sport A-Kern 4-0thumbs_up.png 
8 zondag, 20-10-2019 15:00 u KFC Lentezon Beerse A-Kern KFC Lentezon Beerse A-Kern - KFC Lentezon Beerse A-Kern KFC Bevel A-kern 3-4thumbs_down.png 
8 zondag, 20-10-2019 15:00 u KSK Weelde A-kern KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern Zandhoven SK A-kern 1-6thumbs_down.png 
8 zondag, 20-10-2019 15:00 u VV Laakdal A-kern VV Laakdal A-kern - VV Laakdal A-kern KBSK Retie A-kern 1-3thumbs_down.png 
8 zondag, 20-10-2019 15:00 u KSV Schriek A-kern KSV Schriek A-kern - KSV Schriek A-kern R. Deurne A-kern 1-7thumbs_down.png 
9 vrijdag, 25-10-2019 19:30 u Rosselaar Hulsen Gew. reserven B Rosselaar Hulsen Gew. reserven B - Rosselaar Hulsen Gew. reserven B KFC Tongerlo Gew. reserven B - 
9 vrijdag, 25-10-2019 20:00 u K. Noordstar VV Gew. reserven B K. Noordstar VV Gew. reserven B - K. Noordstar VV Gew. reserven B K. Vrijheid Herselt reserven B - 
9 zaterdag, 26-10-2019 11:00 u KFC Zammel Gew. reserven C KFC Zammel Gew. reserven C - KFC Zammel Gew. reserven C K. Blauwvoet Oevel Reserven B - 
9 zaterdag, 26-10-2019 13:00 u KFCV Alberta Gew. reserven A KFCV Alberta Gew. reserven A - KFCV Alberta Gew. reserven A K Blauwvoet Oevel Reserven A - 
9 zaterdag, 26-10-2019 14:00 u KFC Excelsior Vorst Gew. reserven KFC Excelsior Vorst Gew. reserven - KFC Excelsior Vorst Gew. reserven K. Verbroedering Balen Gew. reserven A - 
9 zaterdag, 26-10-2019 14:30 u KFC Zammel Gew. reserven B KFC Zammel Gew. reserven B - KFC Zammel Gew. reserven B VV Laakdal Gew. Reserven B - 
9 zaterdag, 26-10-2019 15:00 u KVV Rauw Gew. reserven A KVV Rauw  Gew. reserven A - KVV Rauw  Gew. reserven A KFC Ezaart Gew. reserven A - 
9 zaterdag, 26-10-2019 15:00 u KFC Tongerlo Gew. reserven A KFC Tongerlo Gew. reserven A - KFC Tongerlo Gew. reserven A FC Netezonen Gew. reserven A - 
9 zaterdag, 26-10-2019 15:00 u FC Wezel Sport Gew. reserven A FC Wezel Sport Gew. reserven A - FC Wezel Sport Gew. reserven A Rosselaar Hulsen Gew. reserven A - 
9 zaterdag, 26-10-2019 15:00 u KFC Zammel Gew. reserven A KFC Zammel Gew. reserven A - KFC Zammel Gew. reserven A VV Laakdal Gew. Reserven A - 
9 zaterdag, 26-10-2019 15:00 u K. Verbroedering Balen Gew. reserven B K. Verbroedering Balen Gew. reserven B - K. Verbroedering Balen Gew. reserven B FC Wezel Sport Gew. reserven B - 
9 zaterdag, 26-10-2019 15:00 u KFC Ezaart Gew. reserven B KFC Ezaart Gew. reserven B - KFC Ezaart Gew. reserven B KSAV St.-Dimpna Gew. reserven B - 
9 zaterdag, 26-10-2019 15:00 u FC Punt-Larum Gew. reserven B FC Punt-Larum Gew. reserven B - FC Punt-Larum Gew. reserven B KFCV Alberta Gew. reserven B - 
9 zaterdag, 26-10-2019 19:30 u KVV OG Vorselaar A-Kern KVV OG Vorselaar A-Kern - KVV OG Vorselaar A-Kern KSK Weelde A-kern - 
9 zaterdag, 26-10-2019 19:30 u K. Vrijheid Herselt A-kern K. Vrijheid Herselt A-kern - K. Vrijheid Herselt A-kern KSK Merksplas A-Kern - 
9 zondag, 27-10-2019 15:00 u K. Vlimmeren Sport A-Kern K. Vlimmeren Sport A-Kern - K. Vlimmeren Sport A-Kern VV Laakdal A-kern - 
9 zondag, 27-10-2019 15:00 u KBSK Retie A-kern KBSK Retie A-kern - KBSK Retie A-kern KSV Schriek A-kern - 
9 zondag, 27-10-2019 15:00 u FC White Star A-Kern FC White Star A-Kern - FC White Star A-Kern KFC Lentezon Beerse A-Kern - 
9 zondag, 27-10-2019 15:00 u KFC Bevel A-kern KFC Bevel A-kern - KFC Bevel A-kern KFC Ranst A-Kern - 
9 zondag, 27-10-2019 15:00 u R. Deurne A-kern R. Deurne A-kern - R. Deurne A-kern K. Verbroedering Balen A-Kern - 
9 zondag, 27-10-2019 15:00 u Broechem A-kern Broechem A-kern - Broechem A-kern Zandhoven SK A-kern -