Kalender - Kalender Zwaluwen Olmen

25 Wedstrijden

Ronde 1

vrijdag, 02-09-2016
19:30 Olmen Olmen Gew. reserven A - Olmen Gew. reserven A St.-Dimpna 5-0

Ronde 2

vrijdag, 09-09-2016
20:00 Verbr. Balen K. Verbroedering Balen Gew. reserven A - K. Verbroedering Balen Gew. reserven A Olmen 1-4

Ronde 3

vrijdag, 16-09-2016
19:30 Olmen Olmen Gew. reserven A - Olmen Gew. reserven A Tongerlo 4-1

Ronde 4

zaterdag, 24-09-2016
15:00 Oevel K Blauwvoet Oevel Reserven A - K Blauwvoet Oevel Reserven A Olmen 1-3

Ronde 5

vrijdag, 30-09-2016
19:30 Olmen Olmen Gew. reserven A - Olmen Gew. reserven A Ezaart 3-1

Ronde 7

vrijdag, 14-10-2016
19:30 Olmen Olmen Gew. reserven A - Olmen Gew. reserven A Netezonen 3-4

Ronde 8

zaterdag, 22-10-2016
15:00 Punt-Larum FC Punt-Larum Gew. reserven B - FC Punt-Larum Gew. reserven B Olmen 1-4

Ronde 9

vrijdag, 04-11-2016
19:30 Olmen Olmen Gew. reserven A - Olmen Gew. reserven A Rosselaar Hulsen 3-1

Ronde 10

zaterdag, 12-11-2016
14:30 Exc. Vorst KFC Excelsior Vorst Gew. reserven - KFC Excelsior Vorst Gew. reserven Olmen 3-1

Ronde 12

vrijdag, 25-11-2016
19:30 Olmen Olmen Gew. reserven A - Olmen Gew. reserven A Alberta 6-2

Ronde 13

zaterdag, 03-12-2016
14:30 Zammel KFC Zammel Gew. reserven A - KFC Zammel Gew. reserven A Olmen 1-0

Ronde 14

zaterdag, 10-12-2016
14:30 St.-Dimpna KSAV St.-Dimpna Gew. reserven A - KSAV St.-Dimpna Gew. reserven A Olmen 5-0

Ronde 16

zaterdag, 21-01-2017
14:30 Tongerlo KFC Tongerlo Gew. reserven A - KFC Tongerlo Gew. reserven A Olmen 5-0

Ronde 17

vrijdag, 27-01-2017
19:30 Olmen Olmen Gew. reserven A - Olmen Gew. reserven A Oevel 5-0

Ronde 18

zaterdag, 04-02-2017
15:00 Ezaart KFC Ezaart Gew. reserven A - KFC Ezaart Gew. reserven A Olmen 6-3

Ronde 19

vrijdag, 10-02-2017
19:30 Olmen Olmen Gew. reserven A - Olmen Gew. reserven A Wezel 1-10

Ronde 20

zaterdag, 18-02-2017
14:15 Netezonen FC Netezonen Gew. reserven A - FC Netezonen Gew. reserven A Olmen 2-3

Ronde 21

vrijdag, 03-03-2017
19:30 Olmen Olmen Gew. reserven A - Olmen Gew. reserven A Punt-Larum 1-4

Ronde 22

vrijdag, 10-03-2017
19:30 Rosselaar Hulsen Rosselaar Hulsen Gew. reserven A - Rosselaar Hulsen Gew. reserven A Olmen 0-3

Ronde 23

vrijdag, 17-03-2017
19:30 Olmen Olmen Gew. reserven A - Olmen Gew. reserven A Exc. Vorst 4-2

Ronde 24

zaterdag, 25-03-2017
15:00 Rauw A KVV Rauw  Gew. reserven A - KVV Rauw  Gew. reserven A Olmen 6-2

Ronde 25

zaterdag, 01-04-2017
13:00 Alberta KFCV Alberta Gew. reserven A - KFCV Alberta Gew. reserven A Olmen 5-0

Ronde 26

zaterdag, 08-04-2017
15:00 Olmen Olmen Gew. reserven A - Olmen Gew. reserven A Zammel 2-1

Ronde 11

zaterdag, 22-04-2017
15:00 Olmen Olmen Gew. reserven A - Olmen Gew. reserven A Rauw A 0-5

Ronde 15

vrijdag, 28-04-2017
19:30 Olmen Olmen Gew. reserven A - Olmen Gew. reserven A Verbr. Balen 4-2