Kalender - Kalender KSK Weelde

30 Wedstrijden

Ronde 1

zaterdag, 01-09-2018
18:00 Vorselaar KVV OG Vorselaar A-Kern - KVV OG Vorselaar A-Kern Weelde 1-1

Ronde 2

zondag, 09-09-2018
15:00 Weelde KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern Verbr. Balen 2-2

Ronde 3

zaterdag, 15-09-2018
19:30 Antonia KFC Antonia A-Kern - KFC Antonia A-Kern Weelde 1-0

Ronde 4

zaterdag, 22-09-2018
17:30 Weelde KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern St.-Dimpna 4-1

Ronde 5

zondag, 30-09-2018
15:00 Beekhoek KFC Beekhoek A-kern - KFC Beekhoek A-kern Weelde 1-4

Ronde 6

zondag, 07-10-2018
15:00 Weelde KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern Merksplas 1-1

Ronde 7

zondag, 14-10-2018
15:00 White Star FC White Star A-Kern - FC White Star A-Kern Weelde 2-2

Ronde 8

zondag, 21-10-2018
15:00 Weelde KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern Wezel 0-3

Ronde 9

zondag, 28-10-2018
15:00 Bevel KFC Bevel A-kern - KFC Bevel A-kern Weelde 1-5

Ronde 10

zondag, 04-11-2018
14:30 Weelde KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern Zwaluwen Olmen 6-0

Ronde 11

zondag, 11-11-2018
14:30 Retie KSK Retie A-kern - KSK Retie A-kern Weelde 2-2

Ronde 12

zondag, 18-11-2018
14:30 Weelde KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern Vlimmeren Sport 5-0

Ronde 13

zondag, 25-11-2018
14:30 K. Vrijheid Herselt K. Vrijheid Herselt A-kern - K. Vrijheid Herselt A-kern Weelde 3-3

Ronde 14

zondag, 02-12-2018
14:30 Weelde KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern Minderhout 3-0

Ronde 15

zondag, 09-12-2018
14:30 Arendonk FC Arendonk Sport A-kern - FC Arendonk Sport A-kern Weelde 2-2

Ronde 16

zondag, 16-12-2018
14:30 Weelde KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern Vorselaar 1-3

Ronde 17

zaterdag, 05-01-2019
19:30 Verbr. Balen K. Verbroedering Balen A-Kern - K. Verbroedering Balen A-Kern Weelde 1-0

Ronde 18

zondag, 13-01-2019
14:30 Weelde KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern Antonia 2-3

Ronde 19

zaterdag, 19-01-2019
20:00 St.-Dimpna KSAV St.-Dimpna A-kern - KSAV St.-Dimpna A-kern Weelde 4-3

Ronde 20

zondag, 27-01-2019
14:30 Weelde KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern Beekhoek 2-3

Ronde 21

zaterdag, 02-02-2019
15:00 Merksplas KSK Merksplas A-Kern - KSK Merksplas A-Kern Weelde 1-1

Ronde 22

zondag, 10-02-2019
15:00 Weelde KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern White Star 1-3

Ronde 23

zaterdag, 16-02-2019
19:30 Wezel FC Wezel Sport A-kern - FC Wezel Sport A-kern Weelde 2-1

Ronde 24

zondag, 24-02-2019
15:00 Weelde KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern Bevel 5-0

Ronde 25

zaterdag, 02-03-2019
19:30 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen A-kern - Zwaluwen Olmen A-kern Weelde 2-1

Ronde 26

zondag, 10-03-2019
15:00 Weelde KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern Retie 2-1

Ronde 27

zondag, 17-03-2019
15:00 Vlimmeren Sport K. Vlimmeren Sport A-Kern - K. Vlimmeren Sport A-Kern Weelde 1-2

Ronde 28

zondag, 24-03-2019
15:00 Weelde KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern K. Vrijheid Herselt 2-2

Ronde 29

zondag, 07-04-2019
15:00 Minderhout Minderhout A-kern - Minderhout A-kern Weelde 2-3

Ronde 30

zondag, 14-04-2019
15:00 Weelde KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern Arendonk 0-0

Actueel

 

Algemene vergadering

 

 Vrijdag 14 juni

20 uur

Kantine Bleukens

 

 

Transfers

 

Voorbereiding

 

Beker van Antwerpen