Kalender - Kalender KVV Rauw

24 Wedstrijden

Ronde 1

donderdag, 30-08-2018
20:00 Verbr. Balen K. Verbroedering Balen Gew. reserven A - K. Verbroedering Balen Gew. reserven A Rauw A 2-1

Ronde 2

zaterdag, 08-09-2018
15:00 Rauw A KVV Rauw  Gew. reserven A - KVV Rauw  Gew. reserven A Rosselaar Hulsen 2-2

Ronde 3

vrijdag, 14-09-2018
19:30 Mol KFC Mol Gew. reserven A - KFC Mol Gew. reserven A Rauw A 2-3

Ronde 4

zaterdag, 22-09-2018
15:00 Rauw A KVV Rauw  Gew. reserven A - KVV Rauw  Gew. reserven A Wezel 4-2

Ronde 5

zaterdag, 29-09-2018
14:30 Beekhoek KFC Beekhoek Gew. reserven A - KFC Beekhoek Gew. reserven A Rauw A 2-2

Ronde 6

zaterdag, 06-10-2018
15:00 Rauw A KVV Rauw  Gew. reserven A - KVV Rauw  Gew. reserven A VV Laakdal B 6-1

Ronde 7

zaterdag, 13-10-2018
14:30 St.-Dimpna KSAV St.-Dimpna Gew. reserven A - KSAV St.-Dimpna Gew. reserven A Rauw A 2-2

Ronde 8

vrijdag, 19-10-2018
20:00 Rauw A KVV Rauw  Gew. reserven A - KVV Rauw  Gew. reserven A Kasterlee 1-2

Ronde 9

zaterdag, 27-10-2018
15:00 Rauw A KVV Rauw  Gew. reserven A - KVV Rauw  Gew. reserven A Exc. Vorst 4-2

Ronde 10

zaterdag, 03-11-2018
13:00 Alberta KFCV Alberta Gew. reserven A - KFCV Alberta Gew. reserven A Rauw A 0-4

Ronde 11

zaterdag, 10-11-2018
15:00 Rauw A KVV Rauw  Gew. reserven A - KVV Rauw  Gew. reserven A Ezaart 3-0

Ronde 13

zaterdag, 24-11-2018
14:30 Rauw A KVV Rauw  Gew. reserven A - KVV Rauw  Gew. reserven A Netezonen 3-2

Ronde 14

vrijdag, 30-11-2018
19:30 Rosselaar Hulsen Rosselaar Hulsen Gew. reserven A - Rosselaar Hulsen Gew. reserven A Rauw A 1-8

Ronde 15

vrijdag, 11-01-2019
20:00 Rauw A KVV Rauw  Gew. reserven A - KVV Rauw  Gew. reserven A Mol 2-2

Ronde 16

zaterdag, 19-01-2019
14:30 Wezel FC Wezel Sport Gew. reserven A - FC Wezel Sport Gew. reserven A Rauw A 2-4

Ronde 17

zaterdag, 26-01-2019
14:30 Rauw A KVV Rauw  Gew. reserven A - KVV Rauw  Gew. reserven A Beekhoek -

Ronde 19

zaterdag, 09-02-2019
15:00 Rauw A KVV Rauw  Gew. reserven A - KVV Rauw  Gew. reserven A St.-Dimpna 2-1

Ronde 20

vrijdag, 15-02-2019
20:00 Kasterlee KSK Kasterlee Gew. reserven A - KSK Kasterlee Gew. reserven A Rauw A 1-1

Ronde 21

zaterdag, 23-02-2019
15:00 Exc. Vorst KFC Excelsior Vorst Gew. reserven - KFC Excelsior Vorst Gew. reserven Rauw A 2-2

Ronde 22

zaterdag, 09-03-2019
15:00 Ezaart KFC Ezaart Gew. reserven A - KFC Ezaart Gew. reserven A Rauw A 2-3

Ronde 24

zaterdag, 23-03-2019
13:30 Netezonen FC Netezonen Gew. reserven A - FC Netezonen Gew. reserven A Rauw A 1-5

Ronde 25

zaterdag, 30-03-2019
15:00 Rauw A KVV Rauw  Gew. reserven A - KVV Rauw  Gew. reserven A Alberta 1-0

Ronde 26

vrijdag, 05-04-2019
20:00 Rauw A KVV Rauw  Gew. reserven A - KVV Rauw  Gew. reserven A Verbr. Balen 5-0

Ronde 18

zaterdag, 13-04-2019
14:00 VV Laakdal B VV Laakdal Gew. Reserven B - VV Laakdal Gew. Reserven B Rauw A 1-3

Actueel

 

Algemene vergadering

 

 Vrijdag 14 juni

20 uur

Kantine Bleukens

 

 

Transfers

 

Voorbereiding

 

Beker van Antwerpen