Kalender - Kalender

49 Wedstrijden

10 zaterdag, 11-11-2017 09:30 u KSK Oosthoven Gew. Juniors KSK Oosthoven Gew. Juniors - KSK Oosthoven Gew. Juniors KFC Vrij Arendonk Gew. juniors - 
10 zaterdag, 11-11-2017 11:00 u KFCV Alberta Gew. reserven B KFCV Alberta Gew. reserven B - KFCV Alberta Gew. reserven B KFC Zammel Gew. reserven B 0-5thumbs_down.png 
10 zaterdag, 11-11-2017 12:30 u KFC Beekhoek Gew. juniors KFC Beekhoek Gew. juniors - KFC Beekhoek Gew. juniors KVV Rauw Gew. Junioren - 
10 zaterdag, 11-11-2017 12:30 u FC Gierle Gew. juniors FC Gierle Gew. juniors - FC Gierle Gew. juniors KSK Retie Gew. juniors - 
10 zaterdag, 11-11-2017 12:30 u FC White Star Gew. Juniors FC White Star Gew. Juniors - FC White Star Gew. Juniors KVV Berg en Dal Gew. junioren - 
10 zaterdag, 11-11-2017 14:30 u KFC Beekhoek Gew. reserven A KFC Beekhoek Gew. reserven A - KFC Beekhoek Gew. reserven A KFC Ezaart Gew. reserven A 0-3thumbs_down.png 
10 zaterdag, 11-11-2017 14:30 u FC Wezel Sport Gew. reserven A FC Wezel Sport Gew. reserven A - FC Wezel Sport Gew. reserven A FC Vrij Arendonk Gew. reserven A 4-3thumbs_up.png 
10 zaterdag, 11-11-2017 14:30 u K. Verbroedering Balen Gew. reserven B K. Verbroedering Balen Gew. reserven B - K. Verbroedering Balen Gew. reserven B FC Wezel Sport Gew. reserven B 8-0thumbs_up.png 
10 zaterdag, 11-11-2017 14:30 u KFC Ezaart Gew. reserven B KFC Ezaart Gew. reserven B - KFC Ezaart Gew. reserven B VV Laakdal Gew. Reserven B 5-3thumbs_up.png 
10 zaterdag, 11-11-2017 14:30 u KVV Rauw Gew. reserven B KVV Rauw Gew. reserven B - KVV Rauw Gew. reserven B KSK Oosthoven Gew. reserven B 4-2thumbs_up.png 
10 zaterdag, 11-11-2017 14:30 u KSK Retie Gew. reserven B KSK Retie Gew. reserven B - KSK Retie Gew. reserven B Rosselaar Hulsen Gew. reserven B 1-2thumbs_down.png 
10 zaterdag, 11-11-2017 14:30 u KFC Mol Gew. Junioren KFC Mol Gew. Junioren - KFC Mol Gew. Junioren KFC Ezaart Gew. junioren - 
10 zaterdag, 11-11-2017 14:30 u KSV Oud-Turnhout Gew. juniors KSV Oud-Turnhout Gew. juniors - KSV Oud-Turnhout Gew. juniors KSAV St.-Dimpna Gew. junioren B - 
10 zaterdag, 11-11-2017 14:30 u KFC Verbroedering Arendonk Gew. juniors B KFC Verbroedering Arendonk Gew. juniors B - KFC Verbroedering Arendonk Gew. juniors B FC Zwaneven Gew. juniors - 
12 zaterdag, 11-11-2017 19:30 u K. Verbroedering Balen A-Kern K. Verbroedering Balen A-Kern - K. Verbroedering Balen A-Kern VC Poederlee A-kern 3-2thumbs_up.png 
12 zaterdag, 11-11-2017 19:30 u KFC Vrij Arendonk A-kern KFC Vrij Arendonk A-kern - KFC Vrij Arendonk A-kern FC Wezel Sport A-kern - 
12 zaterdag, 11-11-2017 20:00 u Zandhoven SK A-kern Zandhoven SK A-kern - Zandhoven SK A-kern SKS Herentals A-Kern 2-1thumbs_up.png 
12 zondag, 12-11-2017 14:30 u KFC Mol A-Kern KFC Mol A-Kern - KFC Mol A-Kern KSK Kasterlee A-Kern 2-4thumbs_down.png 
12 zondag, 12-11-2017 14:30 u KFC Exc. Bouwel A-kern KFC Exc. Bouwel A-kern - KFC Exc. Bouwel A-kern VV Laakdal A-kern 1-2thumbs_down.png 
12 zondag, 12-11-2017 14:30 u St. Mart. Halle A-kern St. Mart. Halle A-kern - St. Mart. Halle A-kern FC Gierle A-kern 1-4thumbs_down.png 
12 zondag, 12-11-2017 14:30 u K. Noordstar V.V. A-kern K. Noordstar V.V. A-kern - K. Noordstar V.V. A-kern FC Zwaneven A-Kern 6-3thumbs_up.png 
12 zondag, 12-11-2017 14:30 u KFC Oosterzonen B A-kern KFC Oosterzonen B A-kern - KFC Oosterzonen B A-kern KSAV St.-Dimpna A-kern 1-1draw.png 
11 donderdag, 16-11-2017 19:30 u Rosselaar Hulsen Gew. reserven A Rosselaar Hulsen Gew. reserven A - Rosselaar Hulsen Gew. reserven A KFC Mol Gew. reserven A - 
11 vrijdag, 17-11-2017 19:30 u KVV Berg en Dal Gew. junioren KVV Berg en Dal Gew. junioren - KVV Berg en Dal Gew. junioren KSV Oud-Turnhout Gew. juniors - 
11 vrijdag, 17-11-2017 20:00 u K. Verbroedering Balen Gew. reserven A K. Verbroedering Balen Gew. reserven A - K. Verbroedering Balen Gew. reserven A KFC Beekhoek Gew. reserven A - 
11 vrijdag, 17-11-2017 20:00 u KFC Witgoor Sport Gew. reserven B KFC Witgoor Sport Gew. reserven B - KFC Witgoor Sport Gew. reserven B VV Laakdal Gew. Reserven B - 
11 zaterdag, 18-11-2017 12:00 u KFC Ezaart Gew. junioren KFC Ezaart Gew. junioren - KFC Ezaart Gew. junioren FC Gierle Gew. juniors - 
11 zaterdag, 18-11-2017 12:00 u KSK Retie Gew. juniors KSK Retie Gew. juniors - KSK Retie Gew. juniors KFC Verbroedering Arendonk Gew. juniors B - 
11 zaterdag, 18-11-2017 12:30 u KSK Oosthoven Gew. reserven B KSK Oosthoven Gew. reserven B - KSK Oosthoven Gew. reserven B KFC Ezaart Gew. reserven B - 
11 zaterdag, 18-11-2017 12:30 u FC Zwaneven Gew. juniors FC Zwaneven Gew. juniors - FC Zwaneven Gew. juniors FC White Star Gew. Juniors - 
11 zaterdag, 18-11-2017 14:00 u KSK Branddonk Gew. reserven B KSK Branddonk Gew. reserven B - KSK Branddonk Gew. reserven B KSK Retie Gew. reserven B - 
11 zaterdag, 18-11-2017 14:30 u KFC Ezaart Gew. reserven A KFC Ezaart Gew. reserven A - KFC Ezaart Gew. reserven A KSAV St.-Dimpna Gew. reserven A - 
11 zaterdag, 18-11-2017 14:30 u FC Vrij Arendonk Gew. reserven A FC Vrij Arendonk Gew. reserven A - FC Vrij Arendonk Gew. reserven A Olmen Gew. reserven A - 
11 zaterdag, 18-11-2017 14:30 u KSK Kasterlee Gew. reserven A KSK Kasterlee Gew. reserven A - KSK Kasterlee Gew. reserven A FC Wezel Sport Gew. reserven A - 
11 zaterdag, 18-11-2017 14:30 u KFC Zammel Gew. reserven B KFC Zammel Gew. reserven B - KFC Zammel Gew. reserven B KFC Verbroedering Arendonk Gew. Res. C - 
11 zaterdag, 18-11-2017 14:30 u Rosselaar Hulsen Gew. reserven B Rosselaar Hulsen Gew. reserven B - Rosselaar Hulsen Gew. reserven B KVV Rauw Gew. reserven B - 
11 zaterdag, 18-11-2017 14:30 u FC Wezel Sport Gew. reserven B FC Wezel Sport Gew. reserven B - FC Wezel Sport Gew. reserven B KFCV Alberta Gew. reserven B - 
11 zaterdag, 18-11-2017 14:30 u VV Laakdal Gew. Reserven C VV Laakdal Gew. Reserven C - VV Laakdal Gew. Reserven C K. Verbroedering Balen Gew. reserven B - 
11 zaterdag, 18-11-2017 14:30 u K. Verbroedering Balen Gew. Junioren K. Verbroedering Balen Gew. Junioren - K. Verbroedering Balen Gew. Junioren KSK Oosthoven Gew. Juniors - 
11 zaterdag, 18-11-2017 14:30 u KVV Rauw Gew. Junioren KVV Rauw Gew. Junioren - KVV Rauw Gew. Junioren KFC Mol Gew. Junioren - 
11 zaterdag, 18-11-2017 14:30 u KFC Vrij Arendonk Gew. juniors KFC Vrij Arendonk Gew. juniors - KFC Vrij Arendonk Gew. juniors KFC Beekhoek Gew. juniors - 
13 zaterdag, 18-11-2017 19:30 u SKS Herentals A-Kern SKS Herentals A-Kern - SKS Herentals A-Kern K. Verbroedering Balen A-Kern - 
13 zaterdag, 18-11-2017 19:30 u KSK Kasterlee A-Kern KSK Kasterlee A-Kern - KSK Kasterlee A-Kern St. Mart. Halle A-kern - 
13 zaterdag, 18-11-2017 19:30 u FC Wezel Sport A-kern FC Wezel Sport A-kern - FC Wezel Sport A-kern Zandhoven SK A-kern - 
13 zondag, 19-11-2017 14:30 u FC Zwaneven A-Kern FC Zwaneven A-Kern - FC Zwaneven A-Kern FC Gierle A-kern - 
13 zondag, 19-11-2017 14:30 u K. Noordstar V.V. A-kern K. Noordstar V.V. A-kern - K. Noordstar V.V. A-kern KFC Oosterzonen B A-kern - 
13 zondag, 19-11-2017 14:30 u VV Laakdal A-kern VV Laakdal A-kern - VV Laakdal A-kern KFC Vrij Arendonk A-kern - 
13 zondag, 19-11-2017 14:30 u KSAV St.-Dimpna A-kern KSAV St.-Dimpna A-kern - KSAV St.-Dimpna A-kern KFC Exc. Bouwel A-kern - 
13 zondag, 19-11-2017 14:30 u VC Poederlee A-kern VC Poederlee A-kern - VC Poederlee A-kern KFC Mol A-Kern -