Kalender - Kalender

42 Wedstrijden

20 vrijdag, 15-02-2019 19:30 u KFC Mol Gew. reserven A KFC Mol Gew. reserven A - KFC Mol Gew. reserven A FC Netezonen Gew. reserven A 4-0thumbs_up.png 
20 vrijdag, 15-02-2019 19:30 u Rosselaar Hulsen Gew. reserven A Rosselaar Hulsen Gew. reserven A - Rosselaar Hulsen Gew. reserven A K. Verbroedering Balen Gew. reserven A 4-1thumbs_up.png 
20 vrijdag, 15-02-2019 20:00 u KSK Kasterlee Gew. reserven A KSK Kasterlee Gew. reserven A - KSK Kasterlee Gew. reserven A KVV Rauw Gew. reserven A 1-1draw.png 
20 zaterdag, 16-02-2019 11:00 u KFCV Alberta Gew. reserven B KFCV Alberta Gew. reserven B - KFCV Alberta Gew. reserven B K. Blauwvoet Oevel Reserven B 1-7thumbs_down.png 
20 zaterdag, 16-02-2019 12:30 u KSAV St.-Dimpna Gew. reserven B KSAV St.-Dimpna Gew. reserven B - KSAV St.-Dimpna Gew. reserven B FC Punt-Larum Gew. reserven B 0-1thumbs_down.png 
20 zaterdag, 16-02-2019 14:00 u VV Laakdal Gew. Reserven B VV Laakdal Gew. Reserven B - VV Laakdal Gew. Reserven B KFCV Alberta Gew. reserven A 3-1thumbs_up.png 
20 zaterdag, 16-02-2019 14:30 u KSAV St.-Dimpna Gew. reserven A KSAV St.-Dimpna Gew. reserven A - KSAV St.-Dimpna Gew. reserven A KFC Excelsior Vorst Gew. reserven 2-2draw.png 
20 zaterdag, 16-02-2019 14:30 u KFC Beekhoek Gew. reserven A KFC Beekhoek Gew. reserven A - KFC Beekhoek Gew. reserven A KFC Ezaart Gew. reserven A 1-4thumbs_down.png 
20 zaterdag, 16-02-2019 14:30 u KFC Zammel Gew. reserven B KFC Zammel Gew. reserven B - KFC Zammel Gew. reserven B KFC Tongerlo Gew. reserven B 3-1thumbs_up.png 
20 zaterdag, 16-02-2019 14:30 u Rosselaar Hulsen Gew. reserven B Rosselaar Hulsen Gew. reserven B - Rosselaar Hulsen Gew. reserven B K. Verbroedering Balen Gew. reserven B 0-5thumbs_down.png 
20 zaterdag, 16-02-2019 14:30 u VV Laakdal Gew. Reserven C VV Laakdal Gew. Reserven C - VV Laakdal Gew. Reserven C KSK Herentals Gew. reserven B 5-4thumbs_up.png 
20 zaterdag, 16-02-2019 15:00 u KFC Ezaart Gew. reserven B KFC Ezaart Gew. reserven B - KFC Ezaart Gew. reserven B K. Noordstar VV Gew. reserven B 1-4thumbs_down.png 
20 zaterdag, 16-02-2019 15:00 u KVV Rauw Gew. reserven B KVV Rauw Gew. reserven B - KVV Rauw Gew. reserven B Olen United Gew. reserven B 3-0thumbs_up.png 
23 zaterdag, 16-02-2019 19:30 u KVV OG Vorselaar A-Kern KVV OG Vorselaar A-Kern - KVV OG Vorselaar A-Kern K. Vlimmeren Sport A-Kern 3-0thumbs_up.png 
23 zaterdag, 16-02-2019 19:30 u FC Wezel Sport A-kern FC Wezel Sport A-kern - FC Wezel Sport A-kern KSK Weelde A-kern 2-1thumbs_up.png 
23 zaterdag, 16-02-2019 19:30 u Zwaluwen Olmen A-kern Zwaluwen Olmen A-kern - Zwaluwen Olmen A-kern Minderhout A-kern 3-2thumbs_up.png 
23 zondag, 17-02-2019 15:00 u KSK Merksplas A-Kern KSK Merksplas A-Kern - KSK Merksplas A-Kern KFC Antonia A-Kern 1-0thumbs_up.png 
23 zondag, 17-02-2019 15:00 u KSK Retie A-kern KSK Retie A-kern - KSK Retie A-kern K. Vrijheid Herselt A-kern 2-0thumbs_up.png 
23 zondag, 17-02-2019 15:00 u FC White Star A-Kern FC White Star A-Kern - FC White Star A-Kern K. Verbroedering Balen A-Kern 1-1draw.png 
23 zondag, 17-02-2019 15:00 u KFC Bevel A-kern KFC Bevel A-kern - KFC Bevel A-kern FC Arendonk Sport A-kern 1-1draw.png 
23 zondag, 17-02-2019 15:00 u KFC Beekhoek A-kern KFC Beekhoek A-kern - KFC Beekhoek A-kern KSAV St.-Dimpna A-kern 1-1draw.png 
21 vrijdag, 22-02-2019 19:30 u Rosselaar Hulsen Gew. reserven A Rosselaar Hulsen Gew. reserven A - Rosselaar Hulsen Gew. reserven A KSK Kasterlee Gew. reserven A - 
24 vrijdag, 22-02-2019 20:00 u K. Verbroedering Balen A-Kern K. Verbroedering Balen A-Kern - K. Verbroedering Balen A-Kern FC Wezel Sport A-kern - 
21 zaterdag, 23-02-2019 13:00 u KFCV Alberta Gew. reserven A KFCV Alberta Gew. reserven A - KFCV Alberta Gew. reserven A KSAV St.-Dimpna Gew. reserven A - 
21 zaterdag, 23-02-2019 13:30 u FC Netezonen Gew. reserven A FC Netezonen Gew. reserven A - FC Netezonen Gew. reserven A FC Wezel Sport Gew. reserven A - 
21 zaterdag, 23-02-2019 15:00 u K. Verbroedering Balen Gew. reserven A K. Verbroedering Balen Gew. reserven A - K. Verbroedering Balen Gew. reserven A KFC Mol Gew. reserven A - 
21 zaterdag, 23-02-2019 15:00 u KFC Ezaart Gew. reserven A KFC Ezaart Gew. reserven A - KFC Ezaart Gew. reserven A VV Laakdal Gew. Reserven B - 
21 zaterdag, 23-02-2019 15:00 u KFC Excelsior Vorst Gew. reserven KFC Excelsior Vorst Gew. reserven - KFC Excelsior Vorst Gew. reserven KVV Rauw Gew. reserven A - 
21 zaterdag, 23-02-2019 15:00 u K. Verbroedering Balen Gew. reserven B K. Verbroedering Balen Gew. reserven B - K. Verbroedering Balen Gew. reserven B K. Blauwvoet Oevel Reserven B - 
21 zaterdag, 23-02-2019 15:00 u KVV Rauw Gew. reserven B KVV Rauw Gew. reserven B - KVV Rauw Gew. reserven B KFCV Alberta Gew. reserven B - 
21 zaterdag, 23-02-2019 15:00 u KFC Tongerlo Gew. reserven B KFC Tongerlo Gew. reserven B - KFC Tongerlo Gew. reserven B VV Laakdal Gew. Reserven C - 
21 zaterdag, 23-02-2019 15:00 u FC Punt-Larum Gew. reserven B FC Punt-Larum Gew. reserven B - FC Punt-Larum Gew. reserven B K. Blauwvoet Oevel Reserven B - 
21 zaterdag, 23-02-2019 15:00 u Olen United Gew. reserven B Olen United Gew. reserven B - Olen United Gew. reserven B Rosselaar Hulsen Gew. reserven B - 
21 zaterdag, 23-02-2019 15:00 u K. Noordstar VV Gew. reserven B K. Noordstar VV Gew. reserven B - K. Noordstar VV Gew. reserven B KFC Zammel Gew. reserven B - 
21 zaterdag, 23-02-2019 15:00 u KSK Herentals Gew. reserven B KSK Herentals Gew. reserven B - KSK Herentals Gew. reserven B KSAV St.-Dimpna Gew. reserven B - 
24 zaterdag, 23-02-2019 19:30 u K. Vrijheid Herselt A-kern K. Vrijheid Herselt A-kern - K. Vrijheid Herselt A-kern K. Vlimmeren Sport A-Kern - 
24 zaterdag, 23-02-2019 19:30 u FC Arendonk Sport A-kern FC Arendonk Sport A-kern - FC Arendonk Sport A-kern Zwaluwen Olmen A-kern - 
24 zaterdag, 23-02-2019 20:00 u KSAV St.-Dimpna A-kern KSAV St.-Dimpna A-kern - KSAV St.-Dimpna A-kern KSK Merksplas A-Kern - 
24 zondag, 24-02-2019 15:00 u KFC Antonia A-Kern KFC Antonia A-Kern - KFC Antonia A-Kern FC White Star A-Kern - 
24 zondag, 24-02-2019 15:00 u Minderhout A-kern Minderhout A-kern - Minderhout A-kern KSK Retie A-kern - 
24 zondag, 24-02-2019 15:00 u KSK Weelde A-kern KSK Weelde A-kern - KSK Weelde A-kern KFC Bevel A-kern - 
24 zondag, 24-02-2019 15:00 u KFC Beekhoek A-kern KFC Beekhoek A-kern - KFC Beekhoek A-kern KVV OG Vorselaar A-Kern -