Home

Welkom op de website van Kon. Verbroedering Balen

 

Mosselfeest2017.JPG - 17.26 KB

 

Maandag 1 november 2021

PC Achter de Toren

G. Woutersstraat 29 - 2490 Balen

 

 

De kalender van het 1ste elftal is bekend. Omdat Vlimmeren in 4e Prov. start, zijn er slechts 15 ploegen in 2e Prov. B.  Wij zijn daardoor vrij op de 1ste en de 16de speeldag.

 

1ste elftal - 2de Provinciale B

 

Thuiswedstrijden op zaterdagavond om 19:30 uur
Uitwedstrijden ook op zaterdag: Vrijheid Herselt – Zwaluwen Olmen - St. Dimpna (vrijdagavond) - Arendonk Sport

 

Reserven A - Reeks RGC

 

O.G. VORSELAAR B - K.F.C. MOL - VERBR. BALEN - OLEN UNITED - WITGOOR SPORT B - ZWALUWEN OLMEN - LINDA OLEN - RAUW - KASTERLEE B - EZAART - BEEKHOEK - WHITE STAR - ZWANEVEN - F.C. GIERLE

 

Thuiswedstrijden op vrijdagavond om 20 uur (op donderdagavond indien 1ste elftal op vrijdagavond)

 

Rerserven B - Reeks RGL

 

Arendonk Sport E - Beekhoek Sport B - St-Dymphna Geel B - Ezaart Sport Mol B - Zwaneven B - Oosthoven D - Arendonk Sport D - W.S. Schorvoort Turnhout B - Kasterlee C - Wezel Sport B - K.F.C. Mol B - B.S.K. Retie B - B.S.K. Retie C

 

Thuiswedstrijden op zaterdagnamiddag om 15 uur (winter 14:30 uur)

 

Provinciale U21 - Reeks A

 

'S Gravenwezel-Schilde - K.V.V. Vosselaar - Ekeren Donk - Tor Deurne Pirates - K.V.C. Westerlo A - St-Dymphna Geel - Rac. Voetbalclub Hoboken - B.S.K. Retie A - K.S.K. Wavria A - K.F.C. Nijlen - Arendonk Sport A - Merksplas S.K. A - Sint-Job F.C.

 

Thuiswedstrijden op zaterdagnamiddag om 15 uur (winter 14:30 uur)

 

Gewestelijke U21 - Reeks D

 

Oostmalle Sp. B - Dessel Sport - V.N.A. Wortel - Ezaart Sport - K.S.K. Weelde - Oud-Turnhout - Arendonk Sport A - De Kempen Tielen-Lichtaart A - Arendonk Sport B - F.C. Zammel - W.S. Schorvoort Turnhout - Punt-Larum B - Flandria Ravels

 

Thuiswedstrijden op zaterdagnamiddag om 13 uur (winter 12:30 uur).

 

Actueel

Kalender
1ste elftal
2020/2021

 

 

 

Mosselfeest

 1 november 2021

PC Achter de Toren

G. Woutersstraat 29

2490 Balen